PŘEPRAVA A PLATBA

Po zadání online objednávky na našem e-shopu je potřeba zvolit způsob přepravy a platby. Zboží posíláme prostřednictvím služeb České pošty. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zboží, které je skladem, běžně odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů. O odeslání objednávky, Vás budeme informovat emailem nebo SMS zprávou.

ZPŮSOB PŘEPRAVY A PLATBA

Česká pošta – DOPORUČENÝ DOPIS. Cena doporučeného dopisu je 80,- Kč.

Platba DOBÍRKOU. Při platbě dobírkou se k ceně přepravného připočítává dodatečný příplatek, tzv. doběrečné, ve výši 70,- Kč.

 Platba PŘEVODEM. Při platbě převodem není pochopitelně účtován žádný dodatečný poplatek. Celkovou částku objednávky prosím uhraďte na náš účet 107-9171870247/0100. Jako variabilní symbol u platby uveďte číslo objednávky. Zboží budeme expedovat ihned po připsání platby na náš účet.

Osobní odběr zdarma.

Výdejní místa:
Lanškroun: vinotekapokladyzmoravy
Svitavy: vinotekapokladyzmoravy
Vsetín: www.vinotekaupavlacku.cz
Zlín: vinotekapanorama.cz
Hustopeče u Brna: i-dekor.cz

V případě osobního odběru uveďte do poznámky k objednávce místo, kde si chcete produkt vyzvednout.

Chcete-li zboží poslat mimo Českou republiku, zašlete nám objednávku emailem, poštovné bude kalkulováno individuálně s ohledem na cílovou adresu a hmotnost zásilky.

Pokud Vás náš produkt zaujal a máte zájem CHCI TI JEŠTĚ ŘÍCT prodávat ve vašem obchodě, či víte o místě, kde by bylo možné toto zboží nabídnout k prodeji, kontaktujte nás prosím na emailu info@chcitijesterict.cz nebo telefonu:

  • Iva Martincová               +420 724 879 281
  • Marcela Pavláčková    +420 731 612 589